logo

O nás

MONAX PLUS pôsobí na slovenskom trhu od roku 2000 a šijeme pre mnohé spoločnosti. Vyrábame odevy ako polokošele, trička, mikiny, softshellové bundy, uniformy , zástery až po prešívané vetrovky. Našou prioritou sú vždy výhodné ceny kvalita a servis vždy podľa dohodnutých podmienok. Pracujú pre nás vyučený pracovníci z dlhodobou praxou takže kvalita je zaručená. Snažíme sa o spokojnosť zákazníka či už pri výbere materiálu, výrobe vzorky ako aj samotnom dodaní objednávky.

Naša snaha o spokojnosť zákazníka však nekončí pri tomto sortimente a vďaka kreativite ktorú v sebe máme sme sa rozhodli ponúknuť vám aj  neopakovateľné dizajnové kúsky oblečenia v ktorých sa spájajú naše skúsenosti a vaše sny.
Dostupnosť
Cena s DPH
 
Vynulovať filter
XKontakty
MONAX PLUS s.r.o.
Malachovská cesta 57/2123
974 05 Banská Bystrica

Tel. & Email: +421 903 479 775
monax@monax.sk
logo
Firma MONAX PLUS pôsobí na slovenskom trhu od roku 2000. Naša spoločnosť je výrobca odevov, ktorý sa špecializuje na tričká, polokošele, mikiny, vetrovky. Snažíme sa spraviť všetko pre spokojnosť zákazníka.

© Všetky práva vyhradené - www.monax.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.monax.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies